Работник е в тежко състояние след падане от покрив на сграда

...
Работник е в тежко състояние след падане от покрив на сграда
Коментари Харесай

Работник падна от покрив на сграда в Симитли - в тежко състояние е

Работник е в тежко състояние след рухване от покрив на постройка в Симитли, заяви шефът на дирекция „ Инспекция по труда “ – Благоевград Славянка Симитчийска.

Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация работникът е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт, съобщи Българска телеграфна агенция.

Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР