Работник падна от покрив на сграда в Симитли - в тежко състояние е
Работник е в тежко състояние след рухване от покрив на постройка в Симитли, заяви шефът на дирекция „ Инспекция по труда “ – Благоевград Славянка Симитчийска.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация работникът е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт, съобщи Българска телеграфна агенция.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.
Сигналът до Инспекцията по труда е подаден от Второ районно ръководство – Благоевград. По първична информация работникът е паднал от покрива на Спешния център в Симитли, на чиято постройка се прави ремонт, съобщи Българска телеграфна агенция.
Екип на дирекция „ Инспекция по труда “ в Благоевград е на място, сподели още Симитчийска.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




